0212 801 40 60
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Multlock Patentli Master Sistem

01 Ağustos 2021
37 kez görüntülendi

Multlock Patentli Master Sistem

Ana anahtar sistemleri, kontrolü ve rahatlığı kusursuz bir şekilde dengeler.

Mul-T-Lock Master Key Systems (MKS), yüksek güvenlikli kilitleme çözümlerimizden herhangi birine uygulanabilir ve kilitleme ihtiyaçlarınız büyüdükçe ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılara, tüm veya seçilen kapıların kilidini açmak için tek bir ana anahtar verilebilir, bu da dolaşımdaki anahtar sayısını önemli ölçüde azaltır ve daha dinamik erişim kontrolü sağlar.

Ana Anahtar Kilidi

Ana anahtar sistemleri (mks), seçilen anahtarların farklı kilitleme ürünleri türleri ve verimli planlama kullanarak bir dizi önceden tanımlanmış girişi açacak şekilde yapılandırıldığı akıllı, ölçeklenebilir ve süper etkili anahtarlama çözümleridir. Bu kilitleme sistemleri, kuruluşlara dolaşımdaki anahtar sayısından tasarruf ederken kesintisiz erişim kontrolü sağlar. Mul-T-Lock’un mks tasarım aracı ve MASTERpiece yazılımı, eşsiz bir teknolojik ürünün keyfini çıkarmanızı sağlar. Profesyonellerimiz, kurulum ve uygulama süreci boyunca size sürekli uzman desteği sağlayarak, ihtiyaçlarınıza ideal olarak uyan son derece etkili ve verimli bir sistem tasarlamanıza, oluşturmanıza ve sürdürmenize yardımcı olacaktır.

MKS’Yİ anlama: tek tuşla kilitleme çözümleri

Mul-T-Lock, farklı iş sektörlerinin ve benzersiz ortamlarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli ana anahtar çözümleri sunar. MKS’LERİMİZİ kilitleme sistemlerinize uyguladığınızda işiniz ne alır:

Yüksek güvenlik koruması –

Tuşları dolaşım tuşu sayısının azaltılması sadece yetki alanlarına erişimi olan her kullanıcı sağlamak için hakim, access kontrol artmaktadır.

Kolay erişim-çok çeşitli ürün türlerini tek bir anahtarla sisteme dahil etme yeteneği, karmaşık sistem tasarım yetenekleri sağlar ve kilitleme sisteminizin işletmenizle ölçeklenmesini sağlar.

Kombine elektronik / mekanik sistemler-mekanik donanımımız ek bir güvenlik katmanı için elektronik kilitleme ile geliştirilebilir.

İşletmenizle birlikte büyüyen bir sistem – çeşitli planlama seçenekleri, herhangi bir ortama daha fazla sistem genişletme ve ölçeklenebilirlik sağlar.

Özelleştirilebilir sistem-MKS, herhangi bir Mul-T-Lock Yüksek Güvenlik çözümüne ve birçok kilit ve silindir de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesine uygulanabilir.

Maliyet-verimli – Tek tuş erişimi daha verimli, ilk maliyetleri azaltmak, yanı sıra gelecekteki bütçeler için harcanan yedek anahtar.

MASTERpiece software, karmaşık kilitleme zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olacak güçlü bir planlama aracıdır.

Kalite: : Mul-T-Lock, dünyanın en sıkı yüksek güvenlikli kilitleme standartlarına uygundur.

Open chat