Multlock İnteractive+ Barel

Multlock İnteractive+ Barel  ileri seviye güvenlik, patentli çözüm,

Interactive+ patentli silindir patformu, yüksek güvenlik ihtiyacı olan konut ve işyerlerine ve operasyonel verimlilik sağlayacak anahtar yönetimi çözümleri arayan organizasyonlara hitap eden güçlü bir ürün portföyü sunmaktadır. Patentli platform, yüksek anahtar teknolohisi ve anahtar üzerine yerleştirilmiş gareketli hassas mil ile en yüksek güvenlik standartlarına her bakımdan uygunluk sağlamaktadır.

Interactive®+ – Güvenilir, çift kilitli yüksek güvenlikli mekanizma.  Çilingir kontrollü anahtar kesme makinesi ile anahtar çoğaltma için  anahtar sipariş kartı kartı gerektiren  patentli anahtardan faydalanarak gelişmiş bir anahtar yönetimi sağlar. Ayrıca vurmaya, delmeye, ezmeye ve diğer kilit bozma şekillerine karşı geliştirilmiş bir direnç sağlar. Interactive®+ platformu ayrıca CLIQ® elektromekanik teknolojili olarak ta mevcuttur. Yetkisiz anahtar çoğaltmaya karşo koruma ve fiziki güvenlik gerektiren uygulamalar için bu çözümü seçiniz.

Multlock İnteractive Barel teleskopik şifreli pimli, 66mm çarklıdan başlar, 71mm, 85mm, 90mm, 95mm ve 105mm ‘e kadar özel ölçülerde tutamaklı ve tutamaksız olarak temin edilebilir.

MT5 barelin bir alt segmentidir.

Multlock yüksek güvenlikli silindirler, iç ve dış pimlerden oluşan özgün bir teleskopik şifre mekanizmasına sahiptir. Hem iç hemde dış şifreler anahtar tüpünün dönmesi için eş zamanlı olarak hizalanmalıdır.

Patentli multlock anahtar tüpü, özel bir yapıya sahiptir. Üst ve alt pimler, anahtar deliği ve gövde bir araya gelince neredeyse mükemmel, küresel şekle sahip 3 boyutlu bir hat oluışturur. Çelik pimler ise delmeye karşı dayanımı güvence altına alır. Nikel ve sarı renklerde temin edilebilir.