Patentli Master Key

Patentli Master Anahtar Sistemleri Dilediğiniz zaman, dilediğiniz barelin anahtarını bir telefon yada  bir mail ile çoğaltabilir, böylece kullanım rahatlığına erişebilirsiniz. Sistemimizde kayıtlı olan firmalar ile çalışma, işleyiş sürecimiz, önce kapılarda keşif, sonrasında özel ölçü barellerin montajı ve sonrasında kayıtlı sistemimizden anahtar çoğaltma, ekstra barel talebinde bulunma gibi kolaylıklar sağlar. 1999 senesinden günümüze patentli master anahtar üzerinde çalışmalar yapan, teknolojiye ayak uyduran, kapılara ve kilitlere özel çözümler sunan firmamız, elektronik, mekanik, patentli, master anahtar sistemi, hizmeti vermektedir.

Assa Abloy grubu tedarikçisi olan multlock ve yale kilit yetkili servisi olan firmamız, sizi anahtar yükünden kurtarır, hangi kilidi kaç kişi açacağını siz belirlersiniz.

Multlock MT5 Barel

Multlock MT5, en yüksek güvenlik, patentli çözüm,

MT5+ patentli silindir platformu, çok katmanlı koruyucu aksamı ve üçlü kilitleme mekanizması sayesinde ileri seviyede güvenlik ve anahtar kontrolü sağlar. Güvenlik seviyesi ve müşteri beklentilerine uygunluk açısından azami faydayı sağlayacak şekilde tasarlanmış olan MT5+ ürün çeşitliliği ile farklı güvenlik talepleri için çözüm üretebilmektedir.

MT5®+ – Üst düzey, yüksek güvenlikli üçlü kilit mekanizması, eşsiz kart geçirmeli anahtar kesme makinesi ile anahtar çoğaltma için manyetik şeritli anahtar sipariş kartı kartı gerektiren  patentli anahtardan faydalanarak gelişmiş bir güvenlik sağlar. Ayrıca vurmaya, delmeye, ezmeye ve diğer kilit bozma şekillerine karşı geliştirilmiş bir direnç sağlar.

Multlock MT5 barelleri 71mm’den başlar 85mm, 90mm ve 95mm olarak tedarik edilebilir.

Anahtarı sadece süper center’larda çoğaltılabilir.

Multlock İnteractive+ Barel

Multlock İnteractive+ ileri seviye güvenlik, patentli çözüm,

Interactive+ patentli silindir patformu, yüksek güvenlik ihtiyacı olan konut ve işyerlerine ve operasyonel verimlilik sağlayacak anahtar yönetimi çözümleri arayan organizasyonlara hitap eden güçlü bir ürün portföyü sunmaktadır. Patentli platform, yüksek anahtar teknolohisi ve anahtar üzerine yerleştirilmiş gareketli hassas mil ile en yüksek güvenlik standartlarına her bakımdan uygunluk sağlamaktadır.

Interactive®+ – Güvenilir, çift kilitli yüksek güvenlikli mekanizma.  Çilingir kontrollü anahtar kesme makinesi ile anahtar çoğaltma için  anahtar sipariş kartı kartı gerektiren  patentli anahtardan faydalanarak gelişmiş bir anahtar yönetimi sağlar. Ayrıca vurmaya, delmeye, ezmeye ve diğer kilit bozma şekillerine karşı geliştirilmiş bir direnç sağlar. Interactive®+ platformu ayrıca CLIQ® elektromekanik teknolojili olarak ta mevcuttur. Yetkisiz anahtar çoğaltmaya karşo koruma ve fiziki güvenlik gerektiren uygulamalar için bu çözümü seçiniz.

Multlock İnteractive Barel teleskopik şifreli pimli, 66mm çarklıdan başlar, 71mm, 85mm, 90mm, 95mm ve 105mm ‘e kadar özel ölçülerde tutamaklı ve tutamaksız olarak temin edilebilir.

MT5 barelin bir alt segmentidir.

Multlock yüksek güvenlikli silindirler, iç ve dış pimlerden oluşan özgün bir teleskopik şifre mekanizmasına sahiptir. Hem iç hemde dış şifreler anahtar tüpünün dönmesi için eş zamanlı olarak hizalanmalıdır.

Patentli multlock anahtar tüpü, özel bir yapıya sahiptir. Üst ve alt pimler, anahtar deliği ve gövde bir araya gelince neredeyse mükemmel, küresel şekle sahip 3 boyutlu bir hat oluışturur. Çelik pimler ise delmeye karşı dayanımı güvence altına alır. Nikel ve sarı renklerde temin edilebilir.


Multlock ClassicPro Barel

Teknolojik güvenlik, patentli çözüm,

Mul-T-Lock ClassicPro istisnai değer katarken sınıfındaki en iyi kilitleme çözümünü sunmaktadır. Mul-T-Lock’un dünyaca bilinen deneyim ve uzmanlığı ile evinizi, varlıklarınızı ve ailenizi güvende tutacağından emin olabilirsiniz.

Mul-T-Lock gizlilik düzeyi yüksek mülklerin ve özel evlerin yüksek güvenlik gereksinimlerini karşılamak için gelişmiş teleskopik pim teknolojisi ile patentli kesimini birleştirmektedir.
ClassicPro gelişmiş güvenlik, güvenilir anahtar kopyalama koruması, yüksek kalitede bileşenler ve gelişmiş özellikleri kabul edilebilir bir fiyata sunmaktadır.

ClassicPro

ClassicPro™ Çözümünün Faydaları

• Kilit kopya kontrol teknolojisi – Size üst düzey koruma sağlayan ClassicPro kilit kartı metodu ilave anahtar eklemek için Mu-T-Lock tarafından yetkilendirilmiş anahtarcıların özel bir manyetik kart okutmasını zorunlu kılmaktadır
• Darbe, matkap ve ayırma yoluyla müdahalelere ve girişlere daha dayanıklıdır
• Gönül rahatlığı  – Anahtar kopyalamaya karşı korumanızı güçlendirir
• Pratik  – Çeşitli renklerdeki anahtar başları ile kolayca anahtaları ayırt edin
• Çevre Dostu

ClassicPro Çarklı

ClassicPro™ Çözüm Özelikleri

• Geniş Anahtar ve Silindir Seçenekleri  – farklı ihtiyaçlar için:
o Master Kilit Sistemleri – kulllanıcı anahtarlarına farklı erişim düzeyleri atayın.
o Giriş Yetkileri  – her kapıya farklı anahtar ile erişin.
o Tüm Eve Tek Anahtar (Master Anahtar) -Kullanıcılar ev güvenliğini tek bir anahtar çözümü ile yükseltebilir, “Tüm Ev İçin Tek Anahtar” özellğini aktifleştirebilirler. Bu özellik ev sahiplerinin tüm erişim noktalarını – posta kutusundan garaj kapısına ve ön kapıya – tek bir anahtarla açmalarını sağlar.
o 3’ü 1 arada anahtar – Sadece anahtarı çevirerek kilidin kombinasyonunu kolayca 2 kereye kadar değiştirin.
o İnşaat Anahtarı – çok sayıda kapıya tek bir anahtarla erişim sağlar ve gerekli olduğunda eşsiz kombinasyonlar yaratabilir, ortak anahtarı devre dışı bırakabilirsiniz.
o FleX Kontrol  -Özel anahtarları kullanarak kombinasyonun mekanik olarak değişmesi ve kontrol edilmesini sağlar.
o Modüler Silindir – ClassicPro binalar, depolar ve diğer ticari mülkler için pek çok uygulamaya ölçeklenebilir ve modüler yeterlilikler sunmaktadır. Size müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde silindir uzunluklarını kolaylıkla ve hızlıca konfigüre etme olanağı tanır.
o Kırılmaya Dayanıklı – görünür ve gelişmiş darbeye dayanıklı silindiri ile yetkisiz giriş denemelerini caydırır.
• Esnek ve CLIQ Uyumlu – elektromekanik CLIQ® platformunu interaktif sisteminize entegre ederek uygun bir erişim kontrolü sağlayın.

Multlock Integrator Barel

Multlock Integrator uygun fiyatlı patentli çözüm

Integrator silindir platformu, yetkisiz anahtar kopyalamayı önleyen patenli anahtarı ile ekonomik ve yüksek güvenlik çözümü sunmaktadır. Ev ve işyeri güvenliği için özel olarak geliştirilmiş platform maksimum güvenlik sağlamaktadır. Standart olarak KGB ( Kırılsada Güvenli Barel ) seçeneği ile sunulmakdadır.

Integrator® – Patentli anahtar, standart güvenlik platformu. Eşsiz kart geçirmeli anahtar kesme makinesi ile anahtar çoğaltma için manyetik şeritli anahtar sipariş kartı gerektiren  patentli anahtardan faydalanarak gelişmiş bir anahtar kontrolü sağlar ancak fiziksel dayanıklık sağlamaz. The Integrator® platformu, hepsi  Integrator® anahtarları ile çalıştırılabilen bazı alanlarda patentli silindirler ve anahtarlar ve diğer alanlarda ise patentsiz bileşenlerden faydalanan iki kademeli güvelik sistemi yaratmak için patentsiz 7×7® sistemi ile kombine edilebilir. Yetkisisiz anahtar çoğaltımınının tüm veya bazı alanlarda engellenmesini gerektiren ancak yüksek fiziki güvenlik gerektirmeyen uygulamaları için bu çözümü seçiniz. Integrator®’ün bölgenizde mevcut olup olmadığını öğrenmek için yerel dağıtıcı ile temasa geçiniz.